Online İtibar Yönetimi

İrtibanız Kimliğiniz ‘ dir.

 

Kurumunuzun, markanızın, servisinizin ya da şahsınızın dijital ortamdaki algı yöntemlerini temel alan online itibar yönetimi, arama motoru optimizasyonunu (SEO), internet ve sosyal medya takibini, online müşteri ilişkilerini, bilişim hukukunu vb. birçok konuyu bir arada barındıran, uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

İtibarını yükseltmeye çalıştığınız kurum, marka, isim vb. hakkında arama motorlarında yaptığınız aramalarda negatif sonuçlar yer alıyorsa online itibar yönetimine ihtiyacınız var demektir. Yapılan araştırmalara göre potansiyel müşterilerin %76′sı arama motorlarında çıkan sonuçlar doğrultusunda kararlarını şekillendirmektedir.

Kötü niyetli şahıslar, dijital ortamlarda, sahip olduğunuz kimlikler hakkında  kısa bir sürede yanlış bilgiler yayınlayıp, arama motorunda size ait sonuçları negatif bilgiler ile doldurabilirler.

Sanal Yönetmen tarafından hizmeti verilen Online itibar yönetimi ile sahip olduğunuz kurum, marka veya isminizin arama motorlarında temize çıkması ve daima negatif sonuçlardan arındırılması için  alanında uzman ekibimiz ile verilen  hem hukuksal hem de teknik destek sizleri sahip olduğunuz gerçek itibarınıza kavuşturacaktır.

Sanal Dünya’da kurum, marka, isminiz hakkında konuşulanların takip edilmesi, analizlerin yapılıp, raporların oluşturulması, negatif sonuçların kaldırılması ve oluşabilecek krizlere anlık müdahalelerin yapılması Sanal Yönetmen tarafından verilen Online İtibar Yönetimi hizmeti ile gerçekleşiyor.

Siz işinizi yaparken Sanal Yönetmen ekibi düzenli aralıklarla dijital ortamı tarayarak, kurumunuz hakkında paylaşılan içerikleri, yalan yanlış haberleri, şikayetleri takip eder. Kurumunuza ya da şahsınıza yapılan hakaretler, suçlamalar, negatif bilgi paylaşımlarının tespit edilmesiyle beraber anında harekete geçilip bilgi kirliliği en kısa sürede temizlenmesini sağlar.

Sanal Dünya’daki kurumsal itibarınızı yükseltmek ya da negatif sonuçlardan kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL