Web Tasarım

Hizmetleri

Yeni Bir Web Sitesi Tasarımı İhtiyacı

Bir web sitesi sahibi değilseniz hala geç kalmış değilsiniz. Ya da bir web dizaynınız var fakat eski görünümünden çıkmak istiyorsunuz. İhtiyaçlarınızı karşılamıyorsa yeni bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Geçmişe dönüp baktığımızda bir web sitesi çok eksiden bir prestij kaynağı idi. Şuan ise ihtiyaçlar dahilinde bir prestij tir.Fakat bunun yanında bu web sitesi sizin için bir ticari getirisi olmalıdır.Bu şekilde olursa ancak işlevsel olabilir.Sadece büyülü,güzel görsellerden oluşan içi boş bir web tasarım maalesef kötü sonuçlar doğurabilmektedir.Birçok site sahibi;web tasarım firmalarının bu büyülü görüntülerine aldanıp,sayfalarına müşteri gözüyle bakamamaktadır.Ziyaretçiler için kolay anlaşılır,kolay ulaşılır,ziyaretçileri telefon ile aramaya sevk ettirecek belki alışveriş yapıp belki de adresinize gelmesine teşvik ettirecek şekilde olmalıdır.

Bir Web Tasarım Ajansında İşiniz İçin Neler Gerekli dir?

-Önce Sizi Dinlemek,Anlamak ve Tepki Vermek

-Hosting (Depolama Alanı)

-Domain (Web sitenizin adresi)

-Web Yazılım

-Web Tasarım

-İçerik Oluşturma

 

Os Reklam Ajans -Şirket Politikamız

 

Sizleri yormadan şirket ve tüm ekip olarak kıstas aldığımız bir özelliğimizden bahsetmek istiyoruz.

-Dinlemek: Öncelikle Sizleri Dinliyoruz. Sizleri Doğru Bir Biçimde Dinliyoruz.

-Anlamak: Doğru dinleyip dinlemediğimizi test ediyoruz.Sorular soruyoruz.Anlamaya çalışıyoruz.Sizin işinize ve kendi işimize önem vererek aşama aşama neler yaptığınız öğreniyoruz.

-Tepki Vermek: Doğru dinleyip,doğru anlayıp,sizleri doğru şekilde hedefinize ulaştırıyoruz.

-Öncelikle diğer rakiplerimizden farklı olarak yaptığımız hiçbir işlemi kendi  şirketimiz üzerinde barındırmıyoruz.Bu işlemleri sizin adınıza kayıtlı yapıyoruz.Burada ki amacımız sizleri kendi şirketlerine  bağlayıp,zorunlu şekilde yıllık ücret talep edenlere karşı,bizimle sadece işimizden memnun kalmanız dahilinde tekrar çalışmanızdır.

.Şimdi Yukarıda ki maddelerden kısaca bahsedelim.

Hosting Nedir ?

Hosting web sitenizin barınacağını bir depolama alanıdır.Bu alan için yıllık yada aylık olarak ücret ödersiniz.Bu alanın seçiminde kaç web sitenizin olacağı,tahmini aylık ne kadar ziyaretçi alacağınız ve ek özellikleri belirler.Sizlere özel bir hosting seçimi yapmaktayız.Bu seçimlerden sonra kurulum tamamen müşterimize özel şekilde yapılmakta,gerekli bilgileri sizlere verilmektedir.

Domain Nedir ?

Web site adresinizin adı dır.Domain seçimine öncelikle alan adıyla başlanır.Alan adı ve uzantı ile devam eder.Örneğin : osreklamajans bir alan adıyken .com bir uzantıdır.Bunların bütününe domain denir.Domain alımları genellikle 1 yıllık ama isteğe bağlı olarak ta uzun süreli alanabilmektedir.Yine aynı şekilde domain alım işlemleri de sizin üzerinizden yürümektedir.

Web Yazılım  Nedir?

Web Yazılım,Server üzerinden ona bağlı çalışan web sitenizin zeminidir.Yazılım işlemini bilgisayar ortamında tanıtılması gerekir.Bunun içinde çeşitli yazılım dilleri kullanılmalıdır.Bu yazılım dillerinden bazıları;C#,Php,Asp.net,Wordpress,Dat.net,open cart vb dir.Bu yazılım dillerinin yanında birde belirleyici olması açından bir takım kurallar dahilinde veritabanı,html ve css gibi we sitesine entegre olan bölümlerdir.Belirli yazılımların yanı sıra size özel yazımlım da uygulanabilir.

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Öncelikle web yazılım ile kurulum işlemi tamamlanmış olur.Sonra ki aşama sizin ve ziyaretçilerin için en iyi seçimleri yapmaya kalır.Görünümü ve işlevselliği konusunda çalışmalar yapılmaktadır.Bir siteden öncelikli olarak neler beklediğinizi tespit ederiz.Teknik olarak arama motorlarına uygunlu,Seo dostu (link verilebilir.o yüzden çizdim) olması, web tasarımda öncelik taşır.

Sektörünüzdeki öncelikleriniz,iş yapış tarzınızı,sizi ve işletmenizi yansıtan script (tema )seçimini tamamladıktan sonra,sitenizin içeriklerini oluşturmaya başlanır.

İçerik Oluşturma

Sayfa Belirleme ve Oluşturma

Öncelikle web sayfalarınız dinamik olarak oluşturulur.İhtiyaçlarınız dahilinde sitenize gerekli olan alanları belirleyip,sayfa ve bölüm oluşumları yapılır.

Makale

Bu sayfalara eklenecek  sizden aldığımız yazı formatında ki bilgiler, makale ekibimiz tarafından konuya tam hakimiyet sağlanarak yapılır. Sektör ve internet araştırması yapılarak bir arge oluşturulur.Teknik kurallar çerçevesinde sayfalarınıza  editörlerimiz tarafından  yerleştirilir.

Görsel

Var olan görseller bünyemizdeki grafik ve photoshop uzmanlarımız tarafından editlenir,eğer yok ise size özel  çalışmalar yapılıp,yeni çekimler gerçekleştirilir.

Temel bazda çalışmalarımızın yanı sıra sadece müşterimize özel hazırlanmış  yazılım ve program entegreleri,çeşitli sunum ve projeler ile web tasarım  işleminiz tamamlanmaktadır.Sizde web sitesi açmak,internet sitesi açmak gibi konularda merak içindeyseniz bizimle iletişime geçiniz.

web tasarım fiyatları,profesyonel web tasarım,kurumsal web sitesi,web ajans,wep tasarım,web tasarım istanbul,web tasarim,web tasarım şirketleri

Ayrıca Bkz:

Survivor Nihal

Survivor Nihal Candan Güzellik Merkezi Resmi Web Sitesi

VIP Araç

Sabri Adalı VIP Car Point

Vaillant

Vaillant Kombi Servisi

Bosch Kombi

Bosch Kombi Servisi
BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL